Güvenilir

NBA LIVE Mobile Basketball

mr-robot-games
85.52MB
Mağazadan İndirilenler 5k - 25k
Sürüm 3.5.00 2 ay önce

NBA LIVE Mobile Basketball açıklaması

EA SPORTS NBA LIVE Mobile’ın yeni sezonunda yüceliğe giden yolu seç. Takımını kur, rakiplerine karşı üstünlük sağla, bu dönemin yıldızlarını ve klasik efsanelerini karıştırıp eşleştir ve haftalık içeriklerle bağlı kal. Dünyanın en çok indirilen basketbol oyununda* sahne ışığını yakala ve kendi efsaneni yarat.

ÜST DÜZEY BİR KADROYU YÖNET
Joel Embiid’den Allen Iverson’a kadar bu dönemin yıldızlarından ve klasik efsanelerden oluşan büyük bir kadro kur. Çabucak Arketip oyuncu özelliklerini öğren, ardından sayıyı arttırmak için rüya takımını serbest bırak. Gelişmiş kontrollerle, kolay hızlı oyunlarla çabucak aksiyona gir. Becerilerini geliştir, ustalık seviyeni arttır ve sana zafer ve ödül kazandıracak son saniye basketler at.

KARŞILAŞMALARI DOMİNE ET
Kafa Kafaya maçlarda hızlı oyunları deneyimle ve rakipleri mağlup et. Güncel sıralama tablolarında zirveye tırmanmaya çalış, takımın performansını geliştirmek için sağlam ödüller topla. Oyuncuların GNL seviyesi ne kadar yüksek olursa sahada o kadar iyi oynarlar. Karşılaşmalarda strateji belirlemek büyük önem taşır. Zafer kazanma mücadelesi olacak.

CANLI ETKİNLİKLERDE MÜCADELE ET
En yeni etkinliklerde sürekli basket atmanı sağlayacak görevlerle tüm yıl boyunca NBA’e bağlan. Gerçek hayattan eşleşmelerde inanılmaz bonuslar kazan, tüm modlarda arkadaşlarının ve rakiplerinin belini kır. Tüm gün, her gün basket ustası ol.

*Kaynak: AppAnnie

Daha fazla göster

NBA LIVE Mobile Basketball için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

5
6
5
6
4
0
3
0
2
0
1
0

NBA LIVE Mobile Basketball üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
NBA LIVE Mobile Basketball hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!
İyi Uygulama Garantili!

İyi Uygulama Garantili!

Bu uygulama virüs, kötü amaçlı yazılım ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

mr robot games mağaza avatarı
mr-robot-games Mağaza 6.5k 11.57M

NBA LIVE Mobile Basketball uygulamasına benzer uygulamalar indir

APK hakkında NBA LIVE Mobile Basketball bilgi

APK Sürüm 3.5.00
Uyumluluk Android 4.4+ (KitKat)
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Gizlilik politikası http://privacy.ea.com/en


İndirme: NBA LIVE Mobile Basketball APK
İndir